Renginiai

Virtualus ritminių šokių konkursas 2021

Gegužės 17 d. vyko virtualus „Ritminių šokių konkursas 2021“. Konkurso dalyviai – ketvirtų klasių mokiniai – atliko ritminių šokių kompozicijas, o kompetetingą komisija vertino jų atliekamų šokių vaizdo įrašus. Sveikiname konkurso nominantus:
4a klasės mokiniai – šokliausi,
4b klasės mokiniai – spalvingiausi,
4c klasės mokiniai – ritmiškiausi,
4d klasės mokiniai – linksmiausi.
Dėkojame konkurso organizatoriui šokių mokytojui Egidijui Špakauskui.
Pasidžiaukime akimirkomis iš šio konkurso.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close