Ekskursija „Šilutės sekretai“

Paskutinėmis mokslo metų dienomis 1k klasės mokiniai išvyko į ekskursiją „Šilutės sekretai“. Šilutės Hugo Šojaus muziejuje – buvusiame dvare – mokiniai išklausė edukacijas „Klaipėdos krašto mokyklos“ ir „Žaislų istorija“. Vėliau gidas vedžiojo po gražų Mažosios Lietuvos miestelį sustodamas prie šaligatviuose įkurdintų sekretų ir įterpdamas įdomius pasakojimus apie namų istorijas. Prieš tai mokiniai turėjo atspėti, kas pavaizduota kiekviename iš 20 sekretų. Dėkojame mokytojai Nelita už iniciatyvas, Areto tėveliui už padovanotą kelionę autobusu, o mokyklai už apmokėtas edukacijas.