Renginiai

Integruotos veiklos

Besibaigiant mokslo metams, visą savaitę 2k klasėje vyko integruotos veiklos. Mokiniai dalyvavo nuotoliniame edukaciniame Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus užsiėmime „Duonos kelias“, kur susipažino su duonos gamybos ypatumais senovėje. Ypač smagu buvo žinias pasitikrinti „Kachoot“ platformoje bei pasivaišinti juoda duonele. Taip pat vaikai įdomiojoje pamokoje, kurią pravedė šokių mokytoja I. Stonkienė, šoko įvairius lietuvių liaudies ratelius, žaidė žaidimus bei bandė pasivaikščioti klumpėmis. Pasirodo, tai labai nelengva. O birželio 4d. mokiniai vyko į Dreverną, į J. Gižo etnografinę sodybą, kur susipažino, kaip seniau buvo gaminami laivai bei patys gamino vėtrunges. Smagu buvo sužinoti, kad seniau vėtrungės laivams buvo kaip dabar automobilių numeriai. Taip pat įlipo į Drevernos apžvalgos bokštą. Na, o paskutinę mokslo metų dieną vyko pasivaikščioti po gimtąjį miestą, kur gidė A. Špakauskė papasakojo apie Klaipėdos gatves, aikštes, kiemus, skverus. O grįžę į mokyklą pasivaišino ledais. Dėkojame mokytojai Aurelijai Plesevičienei už iniciatyvas.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close