Renginiai

Ekologinis projektas „Pradėk nuo savęs“

Džiaugiamės, kad pagarba mus supančiai aplinkai mūsų progimnazijoje ugdoma nuo mažų dienų. Besibaigiant mokslo metams, ekologinio projekto „Pradėk nuo savęs“ organizatoriai surengė pradinių klasių mokinių darbų iš antrinių žaliavų parodą.  Kviečiame nuotraukų galerijoje pasigrožėti mūsų mažųjų išmone ir kūrybiškumu. Dėkojame projekto autorėms mokytojoms N. Gedminienei ir J. Rupeikienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close