Renginiai

Edukacija „Kodas gamta“

Vos prasidėjus mokslo metams 5c klasės mokiniai su klasės auklėtoja Laura Bukante vyko į  KU Botanikos sodą stebėti rudens ženklų.  Edukacijoje „Kodas gamta“ sužinojo, kiek augalų veislių auginama botanokos sode, pažino keletą nematytų medžių ir krūmų,  ragavo retų uogų,  vaišinosi be galo skaniais obuoliukais. Kūrti sapnų gaudykles buvo tikras malonumas. Nėra  geresnio būdo pažinti vieniems kitus keliaujant. Už kelionę dėkojame klasės auklėtojai ir mokytojai Jūratei Karpauskienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close