Sūri pamoka Druskos mieste

Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos 7k klasės mokiniams mokslo metai prasidėjo smagia edukacine kelione į Druskininkus. Aplankyta edukacija „Sūri pamoka Druskos mieste“, kur moksleiviai galėjo ne tik nulipdyti druskos tešlos skulptūrą, bet ir išskaptuoti pasirinktą druskos kristalą. Edukatoriai Tauras ir Aušra ne tik kvietė žaisti su druska, bet ir paragauti savo sodo, vešinčio šalia Ratnyčėlės, obuolių. Laikas neprailgo, o mokyklon parsivežtas druskos židinys liepsnos kiekvienos šventės metu. Žinoma, kaip kelionė be pramogų. Linksmai pašėlę vandens pramogų parke, skubėjome namo. Šiek tiek pavargę, bet artimesni. Dėkojame klasės auklėtojai Vaidai Jokšienei už smagią kelionę, o vairuotojui Valdui Rimkui ir mokytojai Ilonai Malakauskienei už bendrystę. Kartu su jais jautėmės saugūs.