Renginiai

Faktų medžioklė Plungės išmaniajame parke

Ar kada vaikščiojote po išmanų parką? 8b klasės mokiniai jau turėjo tokią galimybę. Su žemėlapiais, išmaniaisiais telefonais, Qr kodų lentelėmis iškeitė pamokas į edukacinę išvyką po Plungės parką. Kai pamoka virsta viktorina, o atlygis – prizai, nuotaika garantuota. Ačiū klasės auklėtojai, gamtos mokslų mokytojai Gintarei Čereškienei ir mokytojai Jūratei Karpauskienei už nuostabią kelionę, įgytas žinias apie įvairius gamtinius objektus.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close