Renginiai

Interaktyvioji ekskursija „Bitės lobis“

Rugsėjo 10d. 1k (Klasikinio ugdymo) klasės mokiniai dalyvavo interaktyvioje ekskursijoje „Bitės lobis“. Šios ekskursijos tikslas – susipažinti su Klaipėdos senamiesčiu ir mažiau lankomais objektais netradiciniu būdu. Dalyviams buvo išdalinti nuotaikingi „BzzTravel“ žemėlapiai, kurių pagalba vyko interaktyvus žaidimas – šaradų spėlionės. Tokiu būdu moksleiviai patys konstravo ekskursijos eigą ir atpažino objektus. Po ekskursijos vyko dailės pamoka, kurios metu vaikai piešė jiems patikusias skulptūras. Už nuotaikingą ir įdomią edukaciją dėkojame 1k klasės mokytojai J. Rupeikienei ir gidei A. Špakauskei.

 

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close