Renginiai

Apie Baltijos krantus iš mokslininkės lūpų

8c klasės mokiniai dalyvavo mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ renginio nuotolinėje paskaitoje „Kranto arda klimato kaitos ar žmogaus veiklos padarinys“.  Apie Baltijos jūros krantus pasakojo Klaipėdos universiteto Jūrų tyrimo instituto mokslininkė dr. Laima Kelpšaitė-Rimkienė. Mūsų mokyklos mokiniai ne tik atidžiai klausėsi paskaitos, bet ir domėjosi užduodami klausimus. Ačiū geografijos mokytojai Daliai Umantaitei-Vaivadienei už pamoką kitaip.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close