Renginiai

Aš – saugus pėstysis

Prasidėjus mokslo metams pirmokams labai svarbu išmokti tinkamai pereiti gatvę, todėl mokyklos socialinė pedagogė Jūratė Karpauskienė  pasikvietė į svečius KMPK pareigūnus Vaidą Meškienę ir Vaidą Verygą. Susitikimo metu pareigūnai  supažindino mokinius su saugaus eismo taisyklėmis,  ragino  būti atidiems ne tik keliuose, bet ir pėsčiųjų perėjose, priminė, kaip svarbu turėti su savimi atšvaitą. Būkime drausmingi ir dėmesingi eidami į mokyklą ir namo.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close