Renginiai

Ar užtenka „pasigūglinti“?

8d klasės mokiniai dalyvavo Mokslo  festivalio „Erdvėlaivis Žemė“  virtualiame edukaciniame renginyje „Žinios vis dar svarbios, arba kodėl neužtenka „pasigūglinti”? “ Dėstytoja  Agnė Abromovičienė   su mokiniais diskutavo apie tai, kodėl nepakanka pasikliauti tik  „pasigūglinimu“. Svarbu suprasti, kad: 1. Negali  „pasigūglinti “ tai, ko nežinai. 2. Žinios veikia, kaip schema, kuri padeda suprasti naują informaciją, spręsti sudėtingas problemas. Nuvertinti  žmogiškosios atminties ir faktų žinojimo svarbą – žalingas požiūris.
Dėkojame istorijos mokytojai Birutei Vareikienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close