Ar užtenka „pasigūglinti“?

8d klasės mokiniai dalyvavo Mokslo  festivalio „Erdvėlaivis Žemė“  virtualiame edukaciniame renginyje „Žinios vis dar svarbios, arba kodėl neužtenka „pasigūglinti”? “ Dėstytoja  Agnė Abromovičienė   su mokiniais diskutavo apie tai, kodėl nepakanka pasikliauti tik  „pasigūglinimu“. Svarbu suprasti, kad: 1. Negali  „pasigūglinti “ tai, ko nežinai. 2. Žinios veikia, kaip schema, kuri padeda suprasti naują informaciją, spręsti sudėtingas problemas. Nuvertinti  žmogiškosios atminties ir faktų žinojimo svarbą – žalingas požiūris.
Dėkojame istorijos mokytojai Birutei Vareikienei.