Geografijos mokytojų forumas

Rugsėjo 17 ir 18 dienomis Palangoje vyko Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos forumas „Geografijos turinio kaita: XXI a. iššūkių žmonijai „. Forumas, kuriame dalyvavo 120 geografų, skirtas aptarti bei analizuoti šiandienos švietimo aktualijas, pasidžiaugti nuveiktais darbais ir pasidalinti patirtimi. Šiame forume pranešimą tema „Geografijos pamokos netradicinėse erdvėse taikant inovatyvius metodus“ pristatė mūsų mokyklos geografijos mokytoja ekspertė Dalia Umantaitė -Vaivadienė.