Renginiai

Geografijos mokytojų forumas

Rugsėjo 17 ir 18 dienomis Palangoje vyko Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos forumas „Geografijos turinio kaita: XXI a. iššūkių žmonijai „. Forumas, kuriame dalyvavo 120 geografų, skirtas aptarti bei analizuoti šiandienos švietimo aktualijas, pasidžiaugti nuveiktais darbais ir pasidalinti patirtimi. Šiame forume pranešimą tema „Geografijos pamokos netradicinėse erdvėse taikant inovatyvius metodus“ pristatė mūsų mokyklos geografijos mokytoja ekspertė Dalia Umantaitė -Vaivadienė.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close