Renginiai

5k keliauja į naujas edukacines erdves

Progimnazijos 5k klasės smalsuoliai lankėsi Vilniuje, MO muziejuje ir Katedros požemiuose. MO muziejuje mokiniai turėjo galimybę susipažinti su nauja ekspozicija ,,Permainų šventė“. Aktyviai dalyvavo edukacijoje ,,Vizualinio mąstymo metodai. Kas vyksta šiame paveiksle?“. Katedros požemiuose aktyviai dalyvavo edukatorės surengtame užsiėmime ,,Tamsieji požemių labirintai“. Ačiū klasės auklėtojai Vidai Sebeckytei už ryžtą ir norą keliauti su klase, burti kolektyvą.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close