Renginiai

5k „kultūrinasi“

Šiandien modernu, ryt-klasika…Tarptautinis modernaus meno festivalis,,Platforma 21”… 5k Žvejų rūmuose vakaroja su festivalio premjera-šiuolaikinio cirko spektakliu ,,Perto”/Luis Sartori do Vale/Portmsnteau(Suomija-Brazilija)… Atsiliepimai po spektaklio: nuo ,,Pradžioje nelabai supratau,bet paaaassskui….” iki ,,Kaip gerai buvo…”, ,,Kaip smagiai …”, ,,Koks įdomus…”, ,,Ohooooo…” Geriausias spektaklis, kokį mačiau”… Va kaip… Ačiū klasės auklėtojai Vidai Sebeckyteiuž kultūrinio akiračio plėtrą.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close