Renginiai

Balansavimas ant lyno

Besibaigiant rugsėjui 8a, c, e klasių mokiniai dalyvavo renginyje „Balansavimas ant lyno“. Tai projekto „Noriu-galiu-dirbu“,  vadovaujamo mokytojos Birutės  Vareikienės, viena iš veiklų.  Pasaulyje sparčiai populiarėjantis, neaplenkęs ir Lietuvos, tačiau vis dar naujas ir neatrastas užsiėmimas anglišku pavadinimu Slacklining – vaikščiojimas lynu. Vaikščiojantysis lynu turi koncentruotis tik į tikslius savo kūno judesius ir plonytę liniją, vedančią į priekį. Šis užsiėmimas – pati geriausia kūno pusiausvyros treniruotė, dirba visi kojų raumenys, korpusas, rankos. Tai puikus kūno ir judesių balansas. Kiekvieną kartą vis labiau kontroliuodami savo kūną ir mintis, galite lengviau išspręsti ir kasdienes problemas: nepamesdami pusiausvyros ir nenukrisdami nuo lyno. Užsiėmimą vedė etikos mokytoja Jolita Benetienė.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close