Renginiai

5k į Nojaus laivą

5k klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja, auklėtoja V. Sebeckyte plečia kultūrinį akiratį toliau. Spalio 7 d. jie dalyvavo tarptautiniame Asitežo festivalyje teatras jaunimui ,,Jėga!Cool!”. Lankėsi Klaipėdos dramos teatre ir stebėjo „Dulidu” trupės spektaklį ,,Nojaus laivas”. Ką gi, Arnui teko vieno spektaklio metu pabūti ir piemeniu, ir Dievu. Įdomi patirtis. Džiaugiamės auklėtojos noru ir entuziazmu! Pirmyn 5k!

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close