Renginiai

Fizinis ugdymas išmaniai

Praėjusią savaitę 1 k klasės mokiniai su nekantrumu skubėjo į mokyklos aktų salę, kurioje jų laukė įdomioji fizinio ugdymo pamoka. Fizinio ugdymo mokytoja ekspertė I. Malakauskienė pirmokams organizavo ne pamoką, o mažą sporto šventę, kurioje mokiniai ne tik aktyviai sportavo, patyrė begales teigiamų emocijų, bet ir išbandė išmaniąsias technologijas. Smagu, kad fizinis aktyvumas tampa ne tik naudingu, bet ir smagiu bei džiaugsmingu užsiėmimu. Už iniciatyvas dėkojame mokytojoms I. Malakauskienei ir J. Rupeikienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close