Fizinis ugdymas išmaniai

Praėjusią savaitę 1 k klasės mokiniai su nekantrumu skubėjo į mokyklos aktų salę, kurioje jų laukė įdomioji fizinio ugdymo pamoka. Fizinio ugdymo mokytoja ekspertė I. Malakauskienė pirmokams organizavo ne pamoką, o mažą sporto šventę, kurioje mokiniai ne tik aktyviai sportavo, patyrė begales teigiamų emocijų, bet ir išbandė išmaniąsias technologijas. Smagu, kad fizinis aktyvumas tampa ne tik naudingu, bet ir smagiu bei džiaugsmingu užsiėmimu. Už iniciatyvas dėkojame mokytojoms I. Malakauskienei ir J. Rupeikienei.