Renginiai

Į Pamario kraštą

5k lankėsi Klaipėdos etnokultūros centre – dalyvavo edukatorės I.Žmijauskienės vedamame užsiėmime „Nepažintas Pamario krašto skambesys”. Užsiėmimo metu mokiniai susipažino su Pamario krašto istorija, šišioniškių kalba, tautinio šio krašto kostiumo istorija, šokio specifika, dainos melodija, muzikos instrumentais. Kai kuriuos instrumentus išbandė pritardami dainuojamoms dainoms. Ačiū klasės auklėtojai, lietuvių kalbos mokytojai Vidai Sebeckytei už galimybę savo auklėtiniams atsidurti Pamario krašte.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close