Renginiai

Projektas Erasmus+ „Our life in our hands!“ įsibėgėja

Spalio 11-15 dienomis dvi mūsų mokyklos mokytojos – anglų kalbos mokytoja Loreta Vyšniauskienė ir geografijos mokytoja Dalia Umantaitė-Vaivadienė – išvyko į Krokuvą susitikti su Portugalijos, Ispanijos, Turkijos, Kroatijos, Lenkijos ir Lietuvos mokytojais bendram kilniam tikslui – aptarti klimato kaitos problemas ir pasidalinti idėjomis, kaip jas spręsti kartu su savo mokiniais. Tuo pačiu aplankė nuostabias šio miesto erdves, susipažino su Klimontow miestelio mokiniais, kurie dalinosi idėjomis apie gamtos saugojimą. Ši kelionė – tai projekto Erasmus+ „Our life in our hands!“ dalis.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close