Renginiai

Skautų slėnyje

Spalio 8-9 d. 7e klasės mokiniai dalyvavo aktyvioje skautiškoje programoje Ukmergės Skautų slėnyje. Dviejų dienų skautiškos stovyklos programa prasidėjo 15 km žygiu Ukmergės rajono miškuose. Gyvenimiškos situacijos gamtoje, netikėti iššūkiai ir grupių sprendimai miškuose, atvedė į stovyklą Skautų slėnyje. Stovykla paremta skautiškais principais: rikiuotė, valstybinės vėliavos pakėlimo ir pagerbimo ceremonija. Mokiniai lavino veikimo komandoje, lyderystės, orientavimosi ir komunikavimo, strateginius planavimo įgūdžius. Ačiū klasės auklėtojai Birutei Vareikienei už entuziazmą, istorijos mokytojai Margaritai Endriuškaitei už pagalbą.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close