Pelėdų paslaptys

8c klasės mokiniams iš tikrųjų pasisekė. Spalio 12 d. jie vyko į prie Palangos įsikūrusi pelėdų rojų. Tikslas – susipažinti su pelėdomis iš arčiau ir išmokti skirti dažniausiai mūsų šalyje sutinkamas rūšis. Tik tinkamai supažindindami mokinius su gyvąja gamta, šiuo atveju paukščiais, skatinsime juos saugoti, nedaryti klaidų ir nesinešti jauniklių į namus. Užsiėmimo metu patirtas džiaugsmas liks ilgam prisiminimuose. Dėkojame gamtos mokslų mokytojai Gintarei Čereškienei ir klasės auklėtojai Gražinai Gimbutienei.