Renginiai

7k domėjosi dvasiomis

Gražus ruduo dovanoja gražius prisiminimus. Saulėtą sekmadienio rytą 7k klasės mokinukai, jų broliukai ir sesutės lankėsi Klaipėdos kultūros fabrike, trupės „Taškas” pastatytame spektaklyje „Šaltoji širdis”. Tai vieno veiksmo spektaklis visai šeimai pagal to paties pavadinimo Wilhelm Hauff siaubo pasaką. Šio fantastinio spektaklio veiksmas perkelia žiūrovus į stebuklingą miestą Švarcvaldą, kuriame nuo senų senovės gyveno girių dvasios. Nors dabar visi žino, kad jokių dvasių nėra, negalime sakyti, kad apie jas niekas nebešneka. Yra išlikę daugybė legendų apie paslaptingus girių gyventojus. Su tomis girių dvasiomis, kaip kalba žmonės, vienam Švarcvaldiečiui atsitiko nepaprasta istorija, kurią mes ir sužinojome. Kurkime prisiminimų istoriją kartu. Už suorganizuotą edukacinę išvyką dėkojame klasės auklėtojai, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Vaidai Jokšienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close