Renginiai

Pedagogo asmeninė lyderystė

Kas gali būti lyderiu? Kaip tapti lyderiu? Koks yra geras lyderis? Kaip išsikelti tikslą? Kaip tikslo siekti? Tai klausimai, į kuriuos atsakymų ieškojo mokyklos pedagogai vykusiame seminare ,,Pedagogo asmeninės lyderystės aktualizavimas ugdant socialiai atsakingą žmogų“ spalio 18 dieną. Norėdami užauginti lyderius, turime juos įkvėpti savais pavyzdžiais. Ačiū gerb. lektoriui Kęstučiui Skauminui už įdomų ir naudingą seminarą.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close