Rusiškai rašome gražiai ir taisyklingai

8 klasių mokiniai spalio 11-15 dienomis dalyvavo mokyklos konkurse ,„Rusiškai rašome gražiai ir taisyklingai“. Sveikiname labai dailiai ir taisyklingai nurašius tekstą 8a klasės mokines Neilą Urmonaitę, Skaidrą Volkvičiūtę, Emiliją Skinderaitę, 8b klasės mokines Ievą Abromavičiūtę, Viltę Jonaitytę, 8c klasės mokines Elzę Znaidauskaitę, Smiltę Lajauskytę. Mokinius ruošė ir konkursą organizavo rusų kalbos mokytoja Ina Bodindorfienė.
Prašome pasigrožėti mokinių darbais.