Renginiai

O jeigu sukurtum bestselerį?

7k klasės mokiniai dalyvavo susitikime su rašytoja Ilona Ežerinyte ir bandė įminti bestselerio kūrimo paslaptis. Ar žinojote, kad bestseleriu tampa tik ta knyga, kurios tiražas siekia daugiau nei 100 milijonų egzempliorių? Ar žinojote, kad populiariausiomis knygomis tampa tos, kurių pavadinime vos vienas žodis? Ar žinojote…Oi, kiek mes sužinojome! Dėkojame lietuvių kalbos mokytojai Vaidai Jokšienei už kitokią pamoką.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close