ERASMUS+ stovykla mokykloje

Pirmoji tarptautinė nuotolinė ERASMUS+ stovykla mūsų mokykloje jau įvyko. Dalyviai iš Suomijos, Graikijos, Portugalijos ir Lietuvos. Tokiose stovyklose dažniausiai dalyvauja mokiniai, atviri naujoms žinioms, patirtims, nebijantys išbandymų. Mokiniai, mokytojai ir universitetų atstovai diskutavo, dalinosi žiniomis, atliko užduotis. Mūsų progimnazijos mokiniai reprezentuodami Lietuvą išsiskyrė ypač originaliu prisistatymu: vilkėjo tautiniais rūbais, dainavo liaudies dainas ir šoko tautinius šokius. Naujos mokinių draugystės persikels į socialinius tinklus ir tikimės, kad pavasarį pavyks visiems susitikti gyvai mūsų mokykloje. Tarpkultūrinės kompetencijos ugdymasis, šnekamosios anglų kalbos įgūdžių tobulinimasis – visa tai pravers ne tik mokykloje, bet ir gyvenime. Dėkojame projekto koordinatorei Jolitai Benetienei – etikos mokytojai.