2k klasėje viešpatavo dievai, deivės ir kitokios mitinės būtybės

Spalio 18-22 dienomis 2k klasėje viešpatavo dievai, deivės ir kitokios mitinės būtybės. Mokiniai susipažino su senovės lietuvių tikėjimu, garbintomis dievybėmis, reiškiniais, stichijomis. Visą savaitę mokiniai rengė ir pristatė projektus, gamino skirtukus su dievų atvaizdais, giedojo senąsiais dievybes šlovinančias maldas, imitavo senovinius apeiginius šokius ir net anglų kalbos pamokose susipažino su angliškais mitinių būtybių pavadinimais. Ir tai dar ne viskas! Antrokai spėjo sudalyvauti nuotolinėje edukacijoje Šiaulių viešojoje bibliotekoje „Paslaptingos mitinės būtybės ir kur jas rasti?“, virtualiai susitikti ir pabendrauti su rašytoja Kotryna Zyle, kuri pristatė „Didžiąją būtybių knygą“ ir visas žinias apibendrinti bei patikrinti azartiškame ir linksmame protmūšyje „Dievai lietuviškais vardais“. Dėkojame mokytojai N. Gedminienei už kūrybiškumą ir iniciatyvas.