Renginiai

6k edukacija Druskininkuose

Spaliui einant į pabaigą 6 k klasės mokiniai kartu su auklėtoja Dalia Umantaite-Vaivadiene ir etikos mokytoja Jolita Benetiene keliavo į Dzūkijos žymųjį kurortą – Druskininkus. Šis miestas pasitiko ne tik rudeniškomis spalvomis, bet ir sužavėjo nuostabiu Nemuno apylinkių kraštovaizdžiu bei įdomia edukacija apie druską, jos istoriją bei panaudojimą. Ačiū auklėtojai, mokytojai ir tėveliams už edukacinę išvyką.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close