Susitikimas su rašytoja Kotryna Zyle

2k klasės mokiniai saulėtą penktadienio rytą nuotoliniu būdu susitiko su rašytoja, grafikos dizainere Kotryna Zyle. Jauna ir talentinga rašytoja ne tik kuria, bet ir pati iliustruoja savo knygas. Idėjų knygoms jaunoji kūrėja semiasi iš lietuvių mitologijos. Rašytoja kūrybiškai ir įdomiai mokiniams papasakojo knygos atsiradimo užkulisius – kaip gimsta knygos idėja, istorija, iš kur atsiranda personažai, supažindino su gražiausia 2016 metais tituluota knyga „Didžioji būtybių knyga“. Dėkojame mokytojai N. Gedminienei už iniciatyvas.