Augu skaitydamas

Spalio 27 dieną 1 c klasėje vyko netradicinė integruota veikla mokyklos bibliotekoje „Augu skaitydamas“. Tapti skaitytoju – nauja pirmoji patirtis, todėl savaitės vidury, besiruošdami atostogauti, visi 22 1 c klasės mokiniai tapo mokyklos bibliotekos skaitytojais – pasiėmė po knygelę, tokią, kokios patys norėjo. O kaip smagu skaityti tai, ką pats pasirinkai. Į knygų šalį mokinius lydėjo jų rankomis padaryti lietuvių pasakų herojai – Vilkas, Katinėlis, Pelytė, Meška, Kiškis ir žinoma, gudruolė Lapė. Dėkojame edukacijos organizatorėms mokytojai Sandrai Gedvilienei ir mokytojai Editai Paulikaitei.