Renginiai

Augu skaitydamas

Spalio 27 dieną 1 c klasėje vyko netradicinė integruota veikla mokyklos bibliotekoje „Augu skaitydamas“. Tapti skaitytoju – nauja pirmoji patirtis, todėl savaitės vidury, besiruošdami atostogauti, visi 22 1 c klasės mokiniai tapo mokyklos bibliotekos skaitytojais – pasiėmė po knygelę, tokią, kokios patys norėjo. O kaip smagu skaityti tai, ką pats pasirinkai. Į knygų šalį mokinius lydėjo jų rankomis padaryti lietuvių pasakų herojai – Vilkas, Katinėlis, Pelytė, Meška, Kiškis ir žinoma, gudruolė Lapė. Dėkojame edukacijos organizatorėms mokytojai Sandrai Gedvilienei ir mokytojai Editai Paulikaitei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close