Renginiai

Edukacija Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje

4b klasės mokiniai ir mokytoja paskutinę dieną prieš atostogas (10.29 penktadienį) paminėjo kitaip. Lankėsi Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus edukacijoje. Edukacinis užsiėmimas skirtas pažinti etnografinio regiono XIX a. pab. – XX a. pr. vietinių gyventojų buitį ir rūbus: kuo jų kasdienis gyvenimas skyrėsi nuo kitų regionų, kokiomis išskirtinėmis tradicijomis pasižymėjo lietuvininkai, kokius valgius ir gėrimus jie vartojo. Pristatomi autentiški rūbai, akcentuojant šio krašto kostiumo išskirtinumą, savitus spalvų derinius, tik šiame krašte aptinkamą ornamentiką. Edukacijos metu vaikai gamino delmoną, pasitelkiant delmonų dekoravimo principus, kurie buvo pristatyti teorinėje veikloje. Į atostogas žengė kupini žingeidumo ir puikiomis nuotaikomis. Dėkojame mokytojai Aistei Žebrienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close