Į svečius pas „versmiečius“

Lapkričio 8 d. progimnazijoje viešėjo mūsų mažieji kaimynai – Klaipėdos lopšelių/ darželių „Volungėlė“ ir „Dobiliukas“ priešmokyklinių grupių ugdytiniai. Tęsiant gražų įstaigų bendradarbiavimą, mūsų mažiesiems svečiams buvo organizuota sportiška, azartiška ir „išmani“ edukacija, kurią vedė mūsų progimnazijos fizinio ugdymo mokytoja ekspertė Ilona Malakauskienė. Mažieji svečiai ne tik aktyviai mankštinosi, sportavo, išmaniosios sienos pagalba rungtyniavo, varžėsi tarpusavyje bet ir patyrė begales teigiamų emocijų. Smagu dovanoti džiaugsmingas akimirkas! Dėkojame mokytojai Ilonai Malakauskienei.

No Images found.