Renginiai

Į svečius pas „versmiečius“

Lapkričio 8 d. progimnazijoje viešėjo mūsų mažieji kaimynai – Klaipėdos lopšelių/ darželių „Volungėlė“ ir „Dobiliukas“ priešmokyklinių grupių ugdytiniai. Tęsiant gražų įstaigų bendradarbiavimą, mūsų mažiesiems svečiams buvo organizuota sportiška, azartiška ir „išmani“ edukacija, kurią vedė mūsų progimnazijos fizinio ugdymo mokytoja ekspertė Ilona Malakauskienė. Mažieji svečiai ne tik aktyviai mankštinosi, sportavo, išmaniosios sienos pagalba rungtyniavo, varžėsi tarpusavyje bet ir patyrė begales teigiamų emocijų. Smagu dovanoti džiaugsmingas akimirkas! Dėkojame mokytojai Ilonai Malakauskienei.

Nėra galerija pasirinktas ar galerija buvo ištrintas.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close