Renginiai

Kas tie baltai?

Spalio 25- 29 dienomis 3 k klasėje vyko integruotų veiklų savaitė „Kas tie baltai?“. Mokiniai susipažino su baltų gentimis, aiškinosi, ar visas tautas gyvenančias prie Baltijos jūros galima pavadinti baltais, kokios baltų tautos išliko iki mūsų dienų. Domėjoisi, kaip seniau gyveno žmonės Lietuvoje ir kokiais dievais tikėjo. Buvo smagu atlikti įvairias užduotis grupėse, ieškoti informacijos, pristatyti projektus. Na, o savo žinias pasitikrino protų mūšyje apie baltus. Dėkojame mokytojai A. Plesevičienei už kūrybiškas iniciatyvas.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close