Ką reiškia būti kurčiu?

Pasibaigus moksleivių atostogoms, trečiadienį, 7k klasės mokiniai pradėjo susikaupę, tyloje. Nepagalvokite, kad jie neturėjo ką pasakyti vieni kitiems susitikę po atostogų. Anaiptol, jų dėmesį prikaustė susitikimas su kurčiųjų bendruomenės atstovu Kęstučiu Vaišnora. Pasirodo, kiek daug galima pasakyti ne vien žodžiais, bet gestais, mimika. Užtenka pabelsti į stalą linkint skanaus valgantiems, švelniai dukart paliesti petį atreipiant dėmesį… Reikia tik noro pažinti, prisijaukinti tai, kas nepažįstama. Dėkojame lietuvių kalbos mokytojai, 7k klasės auklėtojai Vaidai Jokšienei už suorganizuotą susitikimą.