Renginiai

Integruota geografijos ir fizinio ugdymo pamoka

Gyvenime tenka susidurti su įvairaus tipo ženklais. Kaip jie skirstomi, kaip juos perskaityti ir kokią reikšmę jie turi gyvenime lapkričio 12 d. diskutavo 6k klasės mokiniai geografijos pamokos metu. Antroji pamoka persikėlė į lauką. Čia mokinių laukė orientacinės varžytuvės pagal sutartinius ženklus – QR kodus. Tokią netradicinę integruotą geografijos ir fizinio ugdymo pamoką paruošė ir vedė geografijos mokytoja ekspertė Dalia Umantaitė -Vaivadienė ir fizinio ugdymo mokytoja ekspertė Ilona Malakauskienė.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close