Renginiai

Integruota savaitė su 7k

Šiemet startuojame su nauja Klasikinio ugdymo elementų įgyvendinimo programa 7k klasėje. Pirmoji integruota savaitė kupina veiklų, susijusių su Renesansu ir Reformacija. Lapkričio 12 dieną mokiniai dalyvavo edukacijoje I. Kanto viešosios bibliotekos meno skyriuje. Dėkojame edukatorei Vidai Narveišytei ir bibliotekos darbuotojai Birutei už šiltą sutikimą ir galimybę pažinti Renesanso žmogų ne tik literatūros, bet ir meno kūriniuose, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Vaidai Jokšienei – už organizaciją.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close