Renginiai

Susitikimas su UAB „Ignitis“ atsovu

Kaip išsaugoti senkančius gamtos išteklius? Kas yra Saulės energija? Kaip pagauti vėją ir jį įdarbinti? Kaip prisidėti prie klimato kaitos problemų sprendimo? Šiuos ir kitus klausimus gvildeno 6k klasės mokiniai kartu su Lietuvos didžiausiu elektros ir dujų tiekėjo UAB „Ignitis“ atstovu edukacijoje apie alternatyvius energijos išteklius ir jų naudojimą. Edukaciją organizavo geografijos mokytoja ekspertė Dalia Umantaitė-Vaivadienė.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close