Renginiai

Vakarų baltų gyvensena ir tradicijos

Lapkričio 17 d., 3k klasės mokiniai vyko į Mažosios Lietuvos istorijos muziejų, į edukacinį užsiėmimą „Vakarų baltų gyvensena ir tradicijos“, kur susipažino su senovės Rytų Pabaltijo gyventojais, jų tradicijomis, papročiais bei vakarų baltų gentimis. Įdomu buvo išgirsti, kokius senovėje gyventojai įrankius gaminosi, kaip puošėsi, kokius ginklus turėjo, Užsiėmimo metu vaikai pabandė susegti lininį audinį baltiška sege, galėjo net pačiupinėti bei pajusti baltiškų ginklų tvirtumą. O užsiėmimo pabaigoje kiekvienas pasigamino po molinį dubenėlį. Smagu buvo grįžti iš muziejaus su pačių sukurtais darbeliais. Dėkojame mokytojai Aurelijai Plesevičienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close