Renginiai

Renesansas anglų kalbos pamokose

Norime pasidžiaugti  7k klasėje  integruotos savaitės akimirkomis  anglų kalbos pamokose.  Mokiniai buvo supažindinami su renesanso pokyčių periodu anglų literatūroje, pristatomi pagrindiniai anglų literatūros kūrėjai. Mokiniai turėjo galimybę sužinoti apie V. Šekspyro kūrybą. Įtvirtindami įgytas žinias mokiniai kūrė minčių žemėlapį ir jį pristatė savo klasės draugams. Po darbų pristatymo mokiniai įsivertino savo darbą pamokoje, pasidalino mintimis kaip sekėsi dirbti porose ir ką buvo įdomu sužinoti. Anglų kalbos mokytoja Ernesta Kloviškienė.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close