Renginiai

Lietuva iš paukščio skrydžio

Klasikinės klasės mokiniai labai laukia Įdomiųjų pamokų, nes jas veda mokytojai – dalykininkai. Lapkričio 23 d. 2k klasėje svečiavosi direktoriaus pavaduotoja ugdymui bei geografijos mokytoja Lina Kuisė. Ji vedė įdomiąją pamoką „Lietuva iš paukščio skrydžio“. Mokiniai susipažino su žymiausiais Lietuvos apžvalgos bokštais – regyklomis. Iš paukščio skrydžio galėjo grožėtis Klaipėdos, Europos, pasaulio, planetos vaizdais. Sužinojo kokių įrengimų – palydovai, kosminiai zondai, žiūronai, teleskopai, dronai – pagalba tai galima padaryti. Atlikdami įdomiąją užduotį mokiniai pasitikrino įgytas žinias. Dėkojame direktoriaus pavaduotojai Linai Kuisei ir mokytojai Nelitai Gedminienei už iniciayvas.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close