Lietuva iš paukščio skrydžio

Klasikinės klasės mokiniai labai laukia Įdomiųjų pamokų, nes jas veda mokytojai – dalykininkai. Lapkričio 23 d. 2k klasėje svečiavosi direktoriaus pavaduotoja ugdymui bei geografijos mokytoja Lina Kuisė. Ji vedė įdomiąją pamoką „Lietuva iš paukščio skrydžio“. Mokiniai susipažino su žymiausiais Lietuvos apžvalgos bokštais – regyklomis. Iš paukščio skrydžio galėjo grožėtis Klaipėdos, Europos, pasaulio, planetos vaizdais. Sužinojo kokių įrengimų – palydovai, kosminiai zondai, žiūronai, teleskopai, dronai – pagalba tai galima padaryti. Atlikdami įdomiąją užduotį mokiniai pasitikrino įgytas žinias. Dėkojame direktoriaus pavaduotojai Linai Kuisei ir mokytojai Nelitai Gedminienei už iniciayvas.