Renginiai

Lietuva – Latvija. Kas sieja šias valstybes?

Lapkričio 16 d., 3k kl. vyko įdomioji pamoka „Lietuva – Latvija. Kas sieja šias valstybes?“. Mokinai ieškojo kaimyninių šalių sąsajų, diskutavo apie skirtumus, dalinosi patirtimi ir įspudžiais iš kaimyninės valstybės įdomių lankytinų vietų bei turistinių ojektų. Pamoką vedė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Kuisė. Dėkojame direktoriaus pavaduotojai Linai Kuisei bei mokytojai Aurelijai Plesevičienei už inicityvas.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close