Renginiai

EDDIS projektas įsibėgėja

„Versmės  progimnazija jau trečius metus dalyvauja tarptautiniuose mokinių  lytinio ugdymo  ERASMUS+ projektuose. Lapkričio mėnesio pabaigoje  keturių šalių ( Suomijos, Portugalijos, Graikijos ir Lietuvos) mokyklų ir universitetų delegacijos susitiko Lisabonoje aptarti projektų eigą, tolesnį bendradarbiavimą  ir projektų sklaidą. Projekto aptarimo veiklose Lisabonoje „Versmės“ progimnaziją atstovavo  projekto koordinatorė etikos mokytoja Jolita Benetienė bei progimnazijos direktorė Gražina Pocienė.
 EDDIS projekto rezultatas – internetinė svetainė https://eddis.turkuamk.fi/lt/pagrindinis-puslapis/. Šio projekto svetaine kviečiame naudotis kiekvieną mokytoją, mokinį ir tėvelius kalbant apie vaikų lytinį auklėjimą, švietimą.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close