Renginiai

Programavimo pagrindai su Microbit

Kiekvienas pradinukas gali programuoti! Tai įrodė mokytojas Aleksandras, supažindinęs 2k klasės mokinius su programa Microbit.  Moksleiviai  vaizdavo norimus simbolius, kūrė vaizdinius,  užrašė jiems tekstą, užprogramavo laiką. Buvo įdomi nauja patirtis, kurią toliau galės taikyti savarankiškai. Džiugina mokinukų kūrybiškumas, žingeidumas, puiki orientacija ir šaunios mokytojų iniciatyvos! Dėkojame mokytojui Aleksandrui Ronkui ir mokytojai Nelitai Gedminienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close