ABA terapija mokykloje

Gruodžio 6 dieną gausus būrys progimnazijos pedagogų dalyvavo seminare „ABA terapijos principai“ (lektorė Giedrė Skaisgirytė-Kairė). Dirbti su specialiųjų poreikių vaikais, kai klasėje 30 ir nė vieno pagalbininko, – tikras iššūkis. Kaip padėti vaikui, kaip jį suprasti, kaip analizuoti situacijas ir kaip teisingai parinkti ,,stimulus“, kad mokinio elgesys keistųsi, kad mokinys patirtų sėkmę ir darytų pažangą – šiuos ir dar daugelį kitų aspektų tyrinėjo mokytojai seminaro metu. Laukiame II dalies.