Renginiai

ABA terapija mokykloje

Gruodžio 6 dieną gausus būrys progimnazijos pedagogų dalyvavo seminare „ABA terapijos principai“ (lektorė Giedrė Skaisgirytė-Kairė). Dirbti su specialiųjų poreikių vaikais, kai klasėje 30 ir nė vieno pagalbininko, – tikras iššūkis. Kaip padėti vaikui, kaip jį suprasti, kaip analizuoti situacijas ir kaip teisingai parinkti ,,stimulus“, kad mokinio elgesys keistųsi, kad mokinys patirtų sėkmę ir darytų pažangą – šiuos ir dar daugelį kitų aspektų tyrinėjo mokytojai seminaro metu. Laukiame II dalies.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close