Renginiai

5k Sniego karalijon

Pasilabinę su gruodžio Sniego karaliene teatro aikštėje…brrrrr…., net mintys galvoje stingo, 5k smalsuoliai Klaipėdos dramos teatro sausakimšoje salėje pasinėrė į pasakos „Sniego karalienė” pasaulį. Po spektaklio: ,,Aha,taip lygiai ir knygoje buvo…”, ,,Aš kitaip ledo karalienę įsivaizdavau…čia gražesnė…”, ,,Bet kiek čia darbo!!!!!…”, ,,Kaip įdomiai sugalvojo…”, ,,Kokie gražūs rūbai…”, ,,Tie raguoti smagūs…”, ,,Taip įsijaučiau,kad net užsimiršau…užmigau…” Tai štai kaip… Po poros savaičių jau ruošiasi kito spektaklio magiją patirti… Ačiū auklėtojai, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai metodininkei Vidai Sebeckytei už kultūrinio akiračio plėtrą, kalėdinės nuotaikos kūrimą penktokų gyvenime.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close