Renginiai

Mokytojų angelai

Net du vakarus Klaipėdos ,,Versmės” progimnazijos Metodinės tarybos nariai kartu su keletu kolegų Etnokultūros centre lipdė angelus. Jei tikėti, kad angelas – pasiuntinys, lai jis neša bendrystės žinią. Šiltais pokalbiais, svarainių arbata, rankų šiluma pripildytos angelų skulptūrėlės ne tik kurs namų šilumą, bet ir prisiminimus. Juk žiema šalta tik tiems, kas neturi šiltų prisiminimų. Ačiū Metodinės tarybos pirmininkei Vaidai Jokšienei už netikėto susitikimo organizavimą, o studijos „Shuke  Ceramics“ vadovei Grėtei už šiltą amosferą ir mokymus.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close