Renginiai

Pamoka Pilies muziejuje

2021 m. gruodžio 10 dieną 6k klasės mokiniams pamoka vyko Klaipėdos pilies muziejaus erdvėse neatsitiktinai – šitaip įgyvendinama Klasikinio ugdymo integruotų veiklų savaitė . Čia jie susipažino su viduramžiais gyvenusių žmonių kasdienybe ir pramogomis, išbandė viduramžių žaidimus. Edukaciją organizavo geografijos mokytoja ekspertė Dalia Umantaitė – Vaivadienė, etikos mokytoja Jolita Benetienė ir tikybos mokytoja Antanina Viskintaitė – Butikienė.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close