Renginiai

Draugystė su Klaipėdos licėjumi

Ar pagalvojote, kad knyga gali tapti priežastimi užmegzti draugystę? 7k mokiniai, perskaitę I. Ežerinytės knygą “Sutikti eidą”, pakvietė apie ją laiškais pasikalbėti Klaipėdos licėjaus septintokus ir jų mokytoją Aretą Tamošaitienę. Teko paplušėti ranka rašant laiškus, bet koks saldus atpildas laukė gavus atsakymus. Mokytis gali būti smagu. Dėkojame lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Vaidai Jokšienei už bendrystę.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close