Renginiai

Greitojo skaitymo konkursas „Minutė“

Gruodžio 14 d. mokykloje vyko 5-8 klasių mokinių greitojo skaitymo konkursas ,,Minutė“. Pasirodo, tikras iššūkis skaityti garsiai, raiškiai ir dar greitai. Dėkojame visiems dalyvavusiems ir skelbiame nugalėtojus:
Rimšaitė Mila, 5c klasės mokinė, mokytoja V. Sebeckytė
Baužytė Saulė, 6a klasės mokinė, mokytoja V. Jokšienė
Simonavičiūtė Anetė, 7k klasės mokinė, mokytoja V. Jokšienė
Rubavičius Nojus, 8c klasės mokinys, mokytoja V.Sebeckytė

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close