Renginiai

Mažosios Lietuvos istorijos muziejus

Gruodžio 15 d. 4c kl. mokiniai svečiavosi Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje. Jie sužinojo kokios buvo Kalėdų švenčių tradicijos Mažojoje Lietuvoje prieš 200 metų, kokias dovanas gaudavo mergaitės ir berniukai, kas paskelbdavo Naujuosius metus. Mokiniai pasigamino kalėdinių puošmenų iš šiaudelių, atsispausdino atviruką grafikos spaudos staklėmis, džiaugėsi savo ir draugų naujais kūrinėliais. Dėkojame mokytojai Astai Buivydienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close